Zapraszamy do kontaktu

PROJEKT DOM DEWELOPER  Sp. z o. o.  Sp. k.

ul. Elewatorska 11/1 lok. 14 
15-620 Białystok
Spotkania umawiane telefonicznie. Zapraszamy!

Telefon  +48 606 442 444  +48 608 860 177
Napisz do nas e-mail:

Biuro Obsługi Klienta: kontakt@projektdomdeweloper.pl

Kontrahenci: biuro@projektdomdeweloper.pl

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy poinformować, że zgodnie z zaleceniami i komunikatami GŁÓWNEGO INSPEKTORA NADZORU BUDOWLANEGO w czasie zagrożenia epidemiologicznego związanego z rozprzestrzenianiem się  „koronawirusa” nasza firma wprowadza ograniczenia co do możliwości umawiania się/spotykania z Klientami. Wszelakie wizyty możliwe są tylko i wyłącznie w przypadkach NIECIERPIĄCYCH ZWŁOKI! W sytuacjach, w których nie jest to konieczne, prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zasady te będą obowiązywały do czasu ustabilizowania się sytuacji.

W związku z tak trudną sytuacją, liczymy na Państwa zrozumienie dla przyjętego sposobu postępowania w tym ciężkim dla nas wszystkich okresie. Życzymy wytrwałości i zdrowia!

Znalezione obrazy dla zapytania: koronawirus

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy w branży deweloperskiej, poszukujemy nowych gruntów pod kolejne inwestycje. Wszystkie osoby chętne do nawiązania współpracy w tej dziedzinie i posiadające grunty na sprzedaż zachęcamy do kontaktu i przedstawienia swoich propozycji. Jesteśmy zainteresowani gruntami przeznaczonymi pod zabudowę:
- wielorodzinną, tj. bloki, kamienice
- jednorodzinną, tj. domy wolnostojące, zabudowa bliźniacza i szeregowa.